Алумни Универзитета у Приштини

Универзитет и алумнисти.

Заједно.

Менторства

АЛУМНИСТИ, ПОСТАНИТЕ ДЕО АКТИВНЕ АКАДЕМСКО-НАУЧНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ НАШЕГ УНИВЕРЗИТЕТА: На овој страници можете огласити своју доступност и интересовање да се укључите у израду завршних радова на основним, мастер или специјалистичким академским студијама на нашем Универзитету, односно у спровођење докторских истраживања, у области вашег професионалног рада.

СТУДЕНТИ: На овој страници можете објавити захтев за ментором алумнистом или остварити контакт са доступним менторима алумнистима са професионалним искуством у области вашег завршног рада или докторског истраживања.

НАСТАВНИЦИ УНИВЕРЗИТЕТА: Преко ове странице можете успоставити наставно-научну сарадњу са нашим алумнистима и укључити их у израду завршних радова или докторских истраживања која се спроводе на Универзитету.

potreban mentor alumnista
Потребан ментор за техничке науке
Техника – електротехника
potreban mentor alumnista
ПРИМЕР: Потребан саветник алумниста за припрему мастер рада из области архитектурe
Студент мастер студија архитектуре тражи помоћ алумнисте при изради мастер рада на тему “Одржива регенерација индустријског наслеђа у Србији” на Факултету техничких наука у Косовској Митровици. Потребне су консултације алумнисте који има практично искуство у пројектовању и обнови објеката који припадају индустријском наслеђу. Молим јавите ми се на мејл student.arh@pr.ac.rs.
dostupan mentor alumnista
Ново !
dostupan mentor alumnista
Тест доступно менторство
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur id dolor felis. Suspendisse fermentum faucibus mi, eu placerat turpis venenatis id. Donec vulputate ante id ipsum hendrerit, fringilla tincidunt nunc ultricies. Quisque in purus convallis, finibus metus ut, auctor erat. Nunc feugiat elit lectus, euismod iaculis turpis venenatis et. Ut mollis mattis enim, dapibus elementum diam mattis sit amet. Morbi tempus orci nec sem tempus finibus. Fusce risus augue, tincidunt sit amet odio in, egestas fermentum dolor. Nunc egestas pretium felis, at feugiat lorem maximus id. Donec pulvinar pellentesque nulla, at facilisis nisl convallis quis.

Ментори активни на сајту

Нова пријава